O nas

Strona główna » O nas
22lata

Doświadczenia w branży
NOWBUD

O firmie


Kopalnia Surowców Mineralnych

W 1999 nabyliśmy w całości prawo własności firmy Nowbud Sp. z o.o. Jej majątek stanowi ponad trzydziestohektarowe złoże piaskowo – żwirowe położone w miejscowości Dzierżązna k/Turku oraz niezbędna infrastruktura techniczna dla pozyskiwania urobku i poddania go dalszym procesom uszlachetnienia.

Towary z naszej działalności – piaski i żwiry budowlane – w dużej mierze wykorzystywane są do produkcji betonów towarowych, prefabrykatów betonowych, galanterii betonowej (w tym kostki brukowej) jak i innych materiałów budowlanych. Od pewnego czasu badania piasku płukanego przeprowadzane są też pod kątem wy-korzystania go do produkcji mas bitumicznych – co potwierdzane jest odpowiednią deklaracja zgodności wyrobu z odpowiednią Polską Normą.

Powierzchnia gruntów przeznaczonych pod działalność firmy ciągle ulega powiększeniu, a i produkcja towarów nakierowana jest na tendencję wzrostową. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bogatemu parkowi maszynowemu świadczymy szeroko zakrojone usługi sprzętowe – transport i usługi maszynami budowlanymi.

Począwszy od 2017 zajmujemy się również recyklingiem budowlanym – rozbiórki obiektów budowlanych, przetworzenie oraz utylizacja materiałów po wyburzeniowych.

Masz do nas jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!

(+48) 696 770 722


Skontaktuj się
WYCENA